Animal Scents - Pet Renew

 • Animal Scents - Pet Renew

  3438
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta su meile, be sintetinių kvapiklių, dažų, dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų.

  Young Living „Animal Scents“ linijos produktas

 • Jei mylite savo augintinį, tuomet rūpinkitės juo, pasitelkę šį su meile pagamintą eterinių aliejų mišinį, specialiai skirtą gyvūnams. Praturtintas raminančių levandų, izopų ir harmonizuojančių mirų eteriniais aliejais – jog prisijaukintumėte gamtą. Šio mišinio sudėtyje taip pat yra bosvelijų eterinio aliejaus (frankincenso), kuris dažnai vadinamas „skystuoju auksu“. Tepdami šiuo mišiniu savo mylimą pūkuotą draugą, pastebėsite saldžias ir aštrias aromato natas. Distiliuojamas garais mirų eterinis aliejus buvo naudojamas nuo senovės Egipto laikų ir yra žinomas dėl savo švelnaus, šilto aromato.

  Esate pasiruošę palepinti savo mylimą augintinį? Praskieskite šį eterinių aliejų mišinį gyvūnams baziniu aliejumi, kaip pažymėta ant buteliuko, trindami tarp delnų, kol rankos neblizgės. Švelniai masažuokite augintinio nugarą, pilvą ir už ausų, vengdami akių srities.

  Naudoti išoriniu būdu tik gyvūnams:

  • Kruopščiai tepti, atsižvelgiant į gyvūno dydį ir rūšį
  • Mažesniems gyvūnams aliejus skiesti papildomai
  • Prieš naudojimą išbandykite aliejus nedideliame plote

  Rekomenduojami skiedimo su baziniu aliejumi „Young Living V-6®“ santykiai:

  • Mažo dydžio gyvūnai: 4:1
  • Vidutinio dydžio gyvūnai: 3:1
  • Dideli gyvūnai: 1:1

  Švelniai masažuokite augintinio nugarą, pilvą ir už ausų, vengdami akių srities.

  Dėmesio: naudodamiesi eteriniais aliejais, būkite atsargūs, venkite citrusinių ingredientų aplink kates. Skirta tik išoriniam naudojimui gyvūnams. Saugokite, kad nepatektų į akis ir ant gleivinių. Norėdami sužinoti daugiau, pasitarkite su veterinaru.

  Laikykite vėsioje tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Ingredientai:

  Kaprilo/kaprio trigliceridai, Pelargonium graveolens* (pelargonijų) aliejus, Lavandula angustifolia* (levandų) aliejus, Hyssopus officinalis* (izopų) aliejus, Commiphora myrrha* (mirų) aliejus, Boswellia carterii* (bosvelijų) aliejus

  * 100 % grynas eterinis aliejus