Animal Scents - Puriclean

 • Animal Scents - Puriclean

  4060
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta su meile, be sintetinių kvapiklių, dažų, dirbtinių dažiklių ar aromatų.

  Young Living „Animal Scents“ linijos produktas

 • Parodykite savo meilę augintiniui – palepinkite jį gaiviu eterinių aliejų mišiniu. Įkvėptas laukinės gamtos ir praturtintas vėsių kalninių dašių, sodrių kvapiųjų burserų ir saldžių rozmarinų aliejais. Aliejų mišinį naudoti galite išoriniu būdu.

  Esate pasiruošę palepinti savo mylimą augintinį? Praskieskite šį eterinių aliejų mišinį gyvūnams baziniu aliejumi, kaip pažymėta ant buteliuko, trindami tarp delnų, kol rankos neblizgės. Švelniai masažuokite augintinio nugarą, pilvą ir už ausų, vengdami akių srities.

  Pagaminta su meile, be sintetinių kvapiklių, dažų, dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Netinkama naudoti katėms.

  • Naudoti išoriniu būdu tik gyvūnams
  • Kruopščiai tepti, atsižvelgiant į gyvūno dydį ir rūšį
  • Mažesniems gyvūnams aliejus skiesti papildomai
  • Prieš naudojimą išbandykite aliejus nedideliame plote

  Rekomenduojami skiedimo su baziniu aliejumi „Young Living V-6®“ santykiai:

  • Mažo dydžio gyvūnai: 4:1
  • Vidutinio dydžio gyvūnai: 3:1
  • Dideli gyvūnai: 1:1

  Įpilkite 8-10 lašų į 30 ml purškiamą butelį su distiliuotu vandeniu, kad nesunkiai pasigamintumėte maloniai dvelkiančią purškiamą priemonę

  Dėmesio: naudodamiesi eteriniais aliejais, būkite atsargūs, venkite citrusinių ingredientų aplink kates. Skirta tik išoriniam naudojimui gyvūnams. Saugokite, kad nepatektų į akis ir ant gleivinių. Norėdami sužinoti daugiau, pasitarkite su veterinaru. Laikykite vėsioje tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinkama naudoti katėms.

  Ingredientai:

  Kaprilo/kaprio trigliceridai, Pogostemon cablin* (pačiulių) aliejus, Lavandula angustifolia* (levandų) aliejus, Satureja montana* (kalninių dašių) aliejus, Cistus ladanifer* (švitrūnų) aliejus, Bursera graveolens* (kvapiųjų burserų) medienos aliejus, Cymbopogon flexuosus* (citrinžolių) aliejus, Cymbopogon nardus* (kvapiųjų citrinžolių) aliejus, Rosmarinus officinalis* (rozmarinų) lapų aliejus, Melaleuca alternifolia* (arbatmedžių) lapų aliejus, Lavandula hybrida* (levandinų) aliejus, Myrtus communis* (mirtų) aliejus

  * 100 % grynas eterinis aliejus