Šaldytas BARF maistas šunims ir katėms

 •  

  Šaldytas mėsos pašaras "TOP DOG Bistro" - tai tiesiog natūralus naminių augintinių maistas, į kurį sudėti, tik natūraliai gamtoje esantys vitaminai, mineralai ir antioksidantai.

  Mūsų gaminamoje šunų maisto asortimente rasite septynių skonių produktus. Visuose receptuose vyraujanti mėsa yra nurodyta pavadinime ir sudaro ne mažiau 50%. Norėdami užtikrinti maistinių medžiagų įvairovę papildomai įmaišėme dar 2 skirtingų rūšių mėsos baltymus tam, kad visų veislių, visų dydžių ir įvairaus amžiaus šunys būtų laimingi ir sveiki. 

  Visi „TOP DOG Bistro“ receptai yra subalansuoti šunims pagal BARF mitybos sistemą. Maisto sudėtyje yra 80% raumeninės mėsos ir subproduktų, tam, kad užtikrinti įvairių amino rūgščių buvimą, įskaitant tauriną. Taip pat natūraliai mėsoje esančius vitaminus ir mineralus. 10% kaulų ir kitų kremzlių derinys suteikia būtiną kalcio kiekį sveikam augimui ir vystymuisi.Likusius 10% mūsų raciono sudaro unikalus sezoninių daržovių, vaisių ir uogų mišinys, kurį gali suteikti mūsų Lietuvos gamta.

  Kaina 795 - 4770
  Kaina 755 - 4530
  Kaina 739 - 4434
  More BEEF
  Kaina 725
  More WILD
  Kaina 950