Kaip lengvai pervesti savo šunį prie BARF

Taigi galvojate pervesti savo šunį prie šviežios, žalios mėsos dietos, bet nežinote, nuo ko pradėti? Leiskite mums parodyti jums, kaip tai gali būti lengva ir paprasta.

Taigi galvojate pervesti savo šunį prie šviežios, žalios mėsos dietos, bet nežinote, nuo ko pradėti? Leiskite mums parodyti jums, kaip tai gali būti lengva ir paprasta.

Kaip supažindinti savo šuns organizmą su žaliu, neapdorotu maistu?
Paprastai mes rekomenduojame LĖTĄJĮ  BŪDĄ:  supažindinimas su mūsų maistu vyksta minimaliai per 7 dienas. Taip siekiama sumažinti bet kokius skrandžio sutrikimus, kurie gali atsirasti staiga pakeitus mitybą. LĖTAS įvedimas taip pat gali padėti šunims, kurie ne itin mėgsta pokyčius arba jei jų dietos pasikeitimas yra milžiniškas. Įsivaizduokite, kad visą gyvenimą valgėte perdirbto greitą maistą, o tada jums buvo patiektas  patiekalas iš šviežių, neperdirbtų, termiškai neapdorotų ingredientų... Juk visiškai natūralu, kad gali prireikti laiko šiek tiek priprasti :)  Taigi atidžiai stebėkite augintinį, kol jis valgo, ir stebėkite jo išmatas pereinamuoju laikotarpiu.

Jei jūsų augintinis yra linkęs į pilvo sutrikimus ir turi jautrų pilvuką, pereinamuoju laikotarpiu rekomenduojame naudoti probiotikų priedą, kad sumažintumėte virškinimo sutrikimų tikimybę (jiems ir jums).

Štai ką turėtumėte padaryti per ateinančią savaitę, suskirstytą į procentines dalis:

1-2 diena: 10-20 % nauja dieta 90-80 % sena dieta
3 diena: 25% nauja 75% sena
4 diena: 50% nauja 50% sena
5 diena: 75% nauja 25% sena
6 diena: 90% nauja 10% sena
7+ diena: 100% nauja dieta

Tai tik vadovas, per daug nesijaudinkite dėl procentų. Jūsų šuo tikrai jūsų nepaduos į teismą, jei jo dubenėlyje bus  22% ir 78%. Tiesiog pamažu keiskite savo šuns maistą 7 dienų periode, o esant reikalui- prailginkite procesą nors ir iki dviejų savaičių.

Kokios TOP DOG Bistro maisto normos šuniui?

Primename, kad mūsų šėrimo gairės yra tik vadovas, o jūsų augintinio metabolizmas, veislė, dydis, amžius ir aktyvumo lygis (ar turite sofos karalių ar nenustygstantį vietoje vijurką?) gali turėti įtakos bendriems jų mitybos poreikiams.

Kuris TOP DOG Bistro receptas yra geriausias MANO šuniui?

Mes turime tikrai daug variantų! Mūsų asortimente yra net 9 mišrių baltymų dietos, kuriose yra visi makro ir mikroelementai, kurių reikia jūsų šuniui, kad jis būtų sveikas ir laimingas. Pagrindinis baltymų šaltinis kiekviename produkte atsispindi to produkto pavadinime. Mūsų pagrindinį asortimentą sudaro jautiena ir jos deriniai su vištiena, antiena, triušiena ar lašiša, taip pat turime variantus vištai ir jautienai alergiškiems: kalakutienos ir avienos derinius, ir dar itin mėgstamą žvėrienos su antiena receptą.

Jei vis dar ieškote daugiau informacijos, mūsų DUK puslapyje rasite ilgą atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus sąrašą.

Mes stengiamės būti paslaugūs ir naudingi, todėl, jei vistiek dar turite klausimų, susisiekite.

Sužinokite, kur galite įsigyti TOP DOG Bistro šaldyto pašaro savo augintiniui