0
Jūsų krepšelis tuščias.
Iki nemokamo pristatymo Jums liko:€ 50
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio
0

Kodėl verta rinktis TOP DOG bistro

 

 

100%
laimingesni
ir sveikesni
šunys ir katės
Kiekvienas šuo nori mėsos

 

Žalios mėsos pašaras gali pakeisti Jūsų augintinio fizinę, emocinę ir psichologinę būseną!


 

Gan greitai pamatysite pasikeitimus savo augintinyje:

 

  • Geras raumenų tonusas ir subalansuota energija. Tinkama pusiausvyra tarp baltymų ir riebalų gaunamų iš žalios mėsos suteikia šunims sveikus raumenis ir subalansuotą energiją.

  • Sveika oda ir blizgantis kailis. Šunys ir katės dažnai netoleruoja maisto produktų, kurių sudėtyje yra daug grūdų ar kitokio užpildo. Rezultatas – niežinti oda. Niežinti oda yra labiau pažeidžiama bakterijų ir grybelių.

  • Sveiki kaulai ir dantys. Natūralus kalcio ir fosforo kiekis iš smulkintų kaulų ir maltos mėsos  padeda stiprinti kaulus ir dantis.

  • Geresnis virškinimas ir retesnis tuštinimasis. Argi Jums tai nerūpi?

  • Mažiau uždegiminių procesų. Didelis grūdų ar kukurūzų kiekis termiškai apdorotose pašaruose kai kuriems šunims ar katėms gali paskatinti uždegiminius procesus, bei prisidėti vystantis sąnarių uždegimui ir artritui. Ar mums to reikia?

  • Mažiau bėdų su nutukimu. Kas rytą lipame ant svarstyklių patys. O kaip atrodo ir jaučiasi mūsų augintinis?

 

 Geresnė sveikata reiškia mažiau vizitų pas veterinarą!  Žinoma, reguliarūs patikrinimai ir skiepai vis tiek yra būtini.

Ir svarbiausia priežastis maitinti savo šunį ar katę žalios mėsos pašaru TOP DOG BISTRO- jie iš tiesų mėgsta jį valgyti!

 

 

TOP DOG BISTRO receptai sudaryti

pagal BARF mitybos sistemą:


 
 

  

Tik 3 žingsniai, kad Jūsų augintinis taptų laimingesnis

 

Pakeisti augintinio dietą į žalios mėsos TOP DOG BISTRO pašarus yra labai paprasta – tik 3 žingsniai link laimingesnio ir sveikesnio augintinio. Mes gaminame šaldytą pašarą ir tiekiame savo partneriams, todėl Jums belieka patogiu laiku nulėkti į parduotuvę, įsigyti pašaro, jį įsidėti į šaldiklį namuose ir atšildžius patiekti savo augintiniui:

 

1. Paskaičiuokite porcijos dydį. Pasinaudokite porcijų skaičiavimo patarimais, kad žinotumėt kiek pašaro reikia Jūsų augintiniui ir užsakytumėt reikiamą kiekį bent savaitei. PATARIMAI

2. Išsirinkite kur ir kaip Jums patogiau įsigyti pašarus. Mes turime skirtingų receptų pagal kiekvieno skonį, o taip pat skirtingus pašarus šunims ir katėms. PREKYBOS VIETŲ SĄRAŠAS

3. Pašarą laikykite šaldiklyje, prieš šeriant- atšildykite ir patiekite. SKANAUS

 
 
 
Mūsų pašaras yra užšaldytas, tad viskas, ką turite padaryti, tai jį atšildyti prieš šeriant. Atšildytas ir laikomas šaldytuve pašaras dar gali būti tinkamas naudojimui apie 2 dienas. Viename šaldiklio skyriuje telpa 2 x 3,2kg pakuotės mėsos pašaro. Jeigu šaldiklis nedidelis ar nepatogu įdėti su dėžute - nesukite sau galvos! Tiesiog išimkite paplotėlius iš kartotinės dėžutės ( kartu su celofaniniu maišeliu ) ir į dėkite į šaldiklio stalčių. Taip tilps daug daugiau!

 

 

 

 
smart foreash