• Antienos nauda jūsų augintiniui.

  5 priežastys, kodėl jūsų šuns mityboje turi atsirasti antiena.

  Kokia pirma mintis jums kyla pagalvojus apie šuns mitybą BARF principu ir paukštieną? Manome, jog pirmiausia pagalvojote apie vištieną. Iš tiesų, tai pati populiariausia paukštiena šunų mityboje. Visgi, girdime vis daugiau atvejų apie vištienos netoleravimą. Kas galėtų ją pakeisti? Išeitis yra - tai antiena. Pakalbėkime apie jos gerąsias savybes.

  1. Alergija. Antiena rekomenduojama šunims, kenčiantiems nuo alergijos ar tiesiog jautresniems maistui. Kai kurie šunys yra alergiški vištienai ar jautienai, todėl perėjimas prie šėrimo antienos pagrindu sukurtu maistu gali padėti sumažinti virškinimo trakto sutrikimus ar odos sudirginimą.

  2. Puikus baltymų ir riebalų santykis. Antienoje yra daug baltymų ir mažai riebalų. Tai yra gera žinia šunų šeimininkams, kovojantiems su augintinių viršsvorio problemomis. Kiekvienam šuniui būtina gauti pakankamai baltymų, ypač naudingų jo raumenų funkcijoms. Tai itin svarbu aktyviems ir sportuojantiems šunims.

  3. B grupės vitaminų šaltinis. Antienoje gausu B6 ir B12 vitaminų. B grupės vitaminai padeda šunims jaustis energingiems ir išvengti nuovargio. Šie vitaminai taip pat prisideda prie smegenų funkcijų ir hormonų gamybos. Be to, B grupės vitaminai skatina ląstelių augimą.

  4. Geležies šaltinis. Geležis, kaip ir B grupės vitaminai, padeda jūsų šuniui jaustis kupinam energijos. Šis mineralas taip pat prisideda prie virškinimo sistemos funkcionavimo ir palaiko tinkamą kūno temperatūrą.

  5. Turi priešuždegiminių savybių. Antiena turi priešuždegiminį poveikį šuns organizmui. Daug šunų kenčia nuo sąnarių problemų, pradedant klubo sąnario displazija ir baigiant didesnių veislių šunims būdingais skausmais. Tai ypač aktualu vyresniems šunims. Įtraukdami į šuns mitybą antieną galite sumažinti sąnarių skausmus sukeliančius uždegiminius procesus.

  Antiena įeina į dviejų Top Dog Bistro receptų sudėtį - tai „Beef and Duck“ (kartu su jautiena) ir „More Wild“ (kartu su žvėriena).