Siuntos dydis ir pristatymas

 • Viens du ir maistas Jūsų augintiniui jau prie durų!

  NAUJIENA !!!  Atsidarote WOLT aplikaciją arba internete www.wolt.com, pasirenkate miestą/adresą kur esate, paieškos langelyje vedate TOP DOG Bistro ir pasirenkate iš kurios partnerių Zoobazė, VET1 ar PET24 parduotuvės norite įsigyti. Vasaros metu, tai saugiausias būdas gauti šaldytą pašarą greitai ir nei kiek neatšilusį! Be jokių kiekio apribojimų!

   

  Sąlygos perkant tiesiai pas mus

  Minimalus užsakymo dydis internetinėje parduotuvėje TOP DOG Bistro yra 6 pakuotės šaldyto šunų maisto arba 16 pakuočių šaldyto maisto katėms. Tik tokią siuntą mes galime supakuoti į termo pakuotę ir garantuoti, kad pristatymo metu kotletukai išlaikys minusinę temperatūrą ir formą. Vienos siuntos svoris su pakuotėmis yar apie 11kg ( ėdalo 9,6kg), siuntimo kaina 7,5eur

  Norėdami sutaupyti siuntimo išlaidas savo užsakymą komplektuokite dvigubai, pvz. 12 pakuočių pašaro šunims. Tokiu atveju prekės Jus pasieks 2 siuntose, bet mokėsite tik vienkartinį 7,5 Eur pakuotės bei pristatymo mokestį. Užsakius tvarkingai sukomplektuotas 3 siuntas (18 pakelių) - PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

  Prekių į Kuršių Neriją nepristatome.

  Iki 11val apmokėtus užsakymus paprastai mes išsiunčiame: sekančią DARBO DIENĄ (išskyrus švenčių dienas bei PENKTADIENIUS). VENIPAK kurjeris siuntas pristato ~24val po siuntos atidavimo (produktai termo pakuotėje šaltuoju metu laiku išlieka nesugedę net ir 48 val.) .Konkretaus pristatymo laiko intervalo nurodyti kurjeriui neturime galimybės. Bet galite pastaboje mums nurodyti, kuri darbo diena Jums tinkama GAUTI siuntą.