Pašaras gaminamas šunų mylėtojų

 •  Top Dog Bistro kinkinys

  Nuo 2006 metų augindami beveik 30 sportuojančių šunų būrį ieškojome kuo geriausio ėdalo savo augintiniams. Per daug metų išbandėme visokius šėrimo būdus ir krūvą įvairiausių pavadinimų pašarų bei jų kombinacijų. Po kelerių metų mes pradėjome domėtis BARF ir RAW šėrimo metodu ir gamintis pašarus savo šunims iš žalios mėsos. Auginame ir treniruojame tarptautinio lygio šunų kinkinių čempionus, tad šėrimas- viena iš labai svarbių sudedamųjų dalių norint pasiekti gerus rezultatus tarptautinėse lenktynėse. Be abejo, norėdami išlaikyti visus savo lenktynių veteranus sveikus ir ilgaamžius – domėjomės kokie pašarai yra natūraliausi ir sumažina senatvinių ligų atsiradimą. Natūralus žalios mėsos ėdalas – štai kur mes radome visus atsakymus.


  Natūralus šviežias ėdalas

  Mes labai nuoširdžiai rūpinamės savo šunų sveikata bei galvojame apie naudą, kurią mūsų pašarai gali suteikti ir Jūsų augintiniams. Būtent todėl TOP DOG BISTRO pašaruose nerasite jokių dirbtinių skaniklių, kvapiklių ar sintetinių vitaminų. Pašarai subalansuoti pagal gamtos ir evoliucijos dėsnius.

  Svarbiausi pasauliniai mūsų didelės šeimos pasiekimai:

  2018 metai:

  • Švedijoje, Nybro mieste, vykusiame IFSS Europos šunų kinkinių čempionate iškovotas AUKSO medalis

  2019 metai:

  • Švedijoje, Nybro mieste, vykusiame IFSS Pasaulio šunų kinkinių čempionate iškovotas BRONZOS medalis

  2022 metai: 

  • Norvegijoje, Hamar miestelyje, vykusiame IFSS Pasaulio šunų kinkinių žiemos sporto čempionate sėkmingai iškovoti du medaliai: individualaus starto lenktynėse - SIDABRAS;  bendro starto lenktynėse - BRONZA;
  • Vokietijoje, Leipos miestelyje, vykusiame IFSS Europos šunų kinkinių čempionate iškovotas SIDABRO medalis.

  2023 metai:

  • Švedijoje, Asarnos miestelyje, vykusiame IFSS Pasaulio šunų kinkinių žiemos sporto čempionate iškovotas SIDARBAS.
    

  Dėkojame už pasitikėjimą ir palaikymą

  I. ir L. Daujotai, UAB Rogių Šunys