TOP DOG Bistro - šėrimo patarimai

 • Trumpai apie B.A.R.F.   

  (BIOLOGICALLY APPROPRIATE RAW FOOD)

  BARF dieta - labiausiai pasaulyje paplitusi natūralios mitybos sistema tarp šunų augintojų. Ši, natūrali, šunų maitinimo sistema panaši į "naminę dietą", kurią sudaro žalia neapdorota mėsa, organai, kaulai ir daržovės bei vaisiai ar uogos. Įkvėpta evoliucinės šunų mitybos, BARF dieta orientuojasi į daugybę privalumų, susijusių su Jūsų augintinio gyvenimo kokybe- mažiau bėdų su viršsvoriu, geresnis virškinimas, sveikesnis kailis ir oda, sustiprėjęs imunitetas, geras raumenų tonusas ir sumažėję uždegiminiai procesai. 

     TOP DOG Bistro pašarai gaminami pagal BARF mitybos principus!

  Šiek tiek istorijos

  Dažnai maitinimas neapdorotu maistu yra klaidingai suprantamas kaip naujas būdas šerti savo šunis. Neapdorotu pašaru maitinami šunys ir katės gyveno dar gerokai prieš žmogui išrandant sausą pašarą. Šunys ir katės tūkstantmečiais vystėsi misdami neapdorotu sumedžiotu maistu. Dabar daug kas teigia, kad vilko prijaukinimas ( kas savo ruožtu lėmė visas šiandieną mūsų turimas skirtingas veisles) privertė iš jo kilusius šunis atsiriboti nuo jų žalios mėsos valgytojų protėvių. Išoriškai šunys yra smarkiai pakitę nuo savo protėvių, tačiau organizmo viduje visi šunys turi vienodą anatomiją. Kaukolės forma ir dantų struktūra bei trumpas plonasis ir storasis žarnynas pilnai atitinka mėsėdžius gyvūnus .

  Lėtasis būdas.

                 Jei Jūsų augintinio virškinimo sistema jautri - rekomenduojame perėjimą prie žalios mėsos pašaro vykdyti palaipsniui. Pirmą dieną įdedant tik mažą kąsnelį žalios mėsos ėdalo į įprastą ėdalą, antrą dieną jau daugiau ir taip palaipsniui, savaitės ar net dviejų bėgyje, didinkite mėsos proporciją. Stebėkite savo augintinio savijautą bei išmatas.

  Katėms perėjimas gali trukti dar ilgiau nei jautriausiems šunims. Apsišarvokite kantrybe vardan katės sveikatos

   

  Greitasis būdas.

              Kai kurie šunys, o ypač jauni šuniukai, labai greitai ir lengvai pakeičia savo mitybos įpročius bei dietą. Tiesiog vieną dieną nutraukiate senajį pašarą ir jau kitą dieną duodate nedideles žalios mėsos porcijas stebėdami augintinio organzimo reakciją. Rekomenduojame pirmą kartą duoti kiek mažesnę dienos normą nei duosite ateityje. Jeigu jūsų augintinis daugybę metų ėdė vien sausą ėdalą arba turi itin jautrią virškinimo sistemą - primygtinai rekomenduojame perėjimą prie natūralios mitybos daryti LĖTUOJU BŪDU.

   

  *Rekomenduojamas TOP DOG Bistro maisto normas rasite prie kiekvieno produkto aprašymo, o taip pat ant jau įsigyto maisto pakuočių.