TOP DOG Bistro - šėrimo patarimai

 • Sveikiname!

  Jūs ketinate pradėti nuostabių atradimų kelionę! Jūsų augintinių dietos keitimas iš pramoninio perdirbto ėdalo į sveiką, šviežią, natūralų maistą atneš daugybę naudos jums ir jūsų augintiniams.

  Pamirškite senus įsitikinimus apie gyvūnų mitybą ir atverkite galimybę naujoms, sveikesnėms ir natūralesnėms pašarų pasirinkimų idėjoms. Pradžioje galbūt jausitės šiek tiek įsitempę, nes norėtumėt sklandaus dietos keitimo proceso. Kaip padaryti procesą kuo lengvesniu ir malonesniu? Ko gero geriausias patarimas, kurį galime jums duoti, yra stengtis pamiršti įsitikinimus ir prielaidas, kurioms pastaruosius metus remėtės, kol nepajausite daugybės natūralios BARF dietos duodamos naudos.
   

  Kas yra BARF mityba?

  (BIOLOGICALLY APPROPRIATE RAW FOOD)

  BARF dieta - labiausiai pasaulyje paplitusi natūralios mitybos sistema tarp šunų augintojų. Ši, natūrali, šunų maitinimo sistema panaši į "naminę dietą", kurią sudaro žalia neapdorota mėsa, organai, kaulai ir daržovės bei vaisiai ar uogos. Skirtingų baltymų šaltinių ir augalinių medžiagų pasirinkimas yra labai svarbus maksimaliam mitybos poveikiui viso augintinio gyvenimo eigoje. Lygiai kaip ir žmonės, augintiniai turi turėti maisto įvairovės, kad užtikrintų dietos subalansuotumą. Įkvėpta evoliucinės šunų mitybos, BARF dieta orientuojasi į daugybę privalumų, susijusių su Jūsų augintinio gyvenimo kokybe- mažiau bėdų su viršsvoriu, geresnis virškinimas, sveikesnis kailis ir oda, sustiprėjęs imunitetas, geras raumenų tonusas ir sumažėję uždegiminiai procesai. 

     Šiek tiek istorijos. Dažnai maitinimas neapdorotu maistu yra klaidingai suprantamas kaip naujas būdas šerti savo šunis. Neapdorotu pašaru maitinami šunys ir katės gyveno dar gerokai prieš žmogui išrandant sausą pašarą. Šunys ir katės tūkstantmečiais vystėsi misdami neapdorotu sumedžiotu maistu. Dabar daug kas teigia, kad vilko prijaukinimas ( kas savo ruožtu lėmė visas šiandieną mūsų turimas skirtingas veisles) privertė iš jo kilusius šunis atsiriboti nuo jų žalios mėsos valgytojų protėvių. Išoriškai šunys yra smarkiai pakitę nuo savo protėvių, tačiau organizmo viduje visi šunys turi vienodą anatomiją. Kaukolės forma ir dantų struktūra bei trumpas plonasis ir storasis žarnynas pilnai atitinka mėsėdžius gyvūnus .

  TOP DOG Bistro pašarai gaminami pagal BARF mitybos principus!

  Mūsų pažadas jums ir jūsų augintiniui:

  • NE dirbtiniams dažikliams ir skoniams
  • NE konservantams
  • NE maisto užpildams
  • NE chemikalams
  • NE ingredientų švitinimui
  • NE kaitinimui
  • NE sintetiniams vitaminams, mineralams ar priedams
  • NE aukšto slėgio pasterizavimams
  • NE ultraaukštos temperatūros apdorojimui