Moliūgas - antioksidantų, mineralų ir vitaminų „bomba“ jūsų šuniui

 • Moliūgas - antioksidantų, mineralų ir vitaminų „bomba“ jūsų šuniui

  Moliūgas pasižymi maistingų ingredientų gausa ir įvairove, todėl įtraukdami jį į kasdienę šuns mitybą palaikysite bendrą jo sveikatos būklę. 

  Moliūgas pasižymi maistingų ingredientų gausa ir įvairove, todėl įtraukdami jį į kasdienę šuns mitybą palaikysite bendrą jo sveikatos būklę. Reikiamas kiekis moliūgo yra kiekviename „Top Dog Bistro“ šunims recepte.

  Moliūgas yra puikus vitaminų A, E ir C, kalio, vario, mangano ir geležies šaltinis. Jame taip pat gausu šuns virškinimo sistemai ypač svarbių skaidulų.

  Antioksidantai - jų taip pat gausu moliūge. Jie pašalina organizmo priešus laisvuosius radkalus ir padeda jūsų šuniui išlikti sveikam. Laisvieji radikalai pažeidžia šuns sveikas ląsteles, taip sukeldami ankstyvą senėjimą, vėžį ir kitas lėtines ligas.

  Beta karotinas ir zeaksantinas - antioksidantai, esantys moliūguose. Beta karotinas šuns organizme virsta vitaminu A ir padeda palaikyti sveiką odą, kailį, užtikrina raumenų ir nervinių ląstelių funkcijas, pagerina regėjimą, sustiprina imuninę sistemą, pagerina smegenų funkciją, užkerta kelią vėžiniams susirgimams.

  Zeaksantinas ypač naudingas šuns akims. Tai vienas iš karotinoidų, galinčių kovoti su laisvaisiais radikalais akies tinklainėje. Zeaksantinas taip pat gali apsaugoti šuns akis nuo ryškios šviesos sukeliamų pažeidimų.

  Nauda šuns akims - ne vienintelė geroji zeaksantino savybė. Jis taip pat gali sulėtinti senėjimo procesus, sumažinti odos uždegimą, pagerinti širdies veiklą, padidinti glutationo kiekį, užtikrinantį sklandžią kepenų veiklą.

  Tyrimai rodo, kad moliūgas yra naudingas šuns virškinimo problemoms spręsti. Tai itin lengvai virškinama, teigiamai šuns žarnyno mikroflorą veikianti daržovė. Tirpios skaidulos, esančios moliūge, sugeria vandenį, taip užkirsdamos kelią galimam viduriavimui.

  Ir dar - moliūgas šunims yra ypač skani daržovė!