Triušienos nauda jūsų augintiniui.

 • Triušienos nauda jūsų augintiniui.

  5 priežastys, kodėl jūsų šuns mityboje turi atsirasti triušiena.

  Mėsa, turinti labai daug baltymų ir labai mažai riebalų - skamba neįtikėtinai, ar ne? Būtent tokia mėsa yra triušiena, kuri sudaro dalį „Top Dog Bistro Beef&Rabitt“ recepto! Triušiena ypač tinka tada, kai svarbu kontroliuoti šuns svorį ar auginant raumenis. Štai 5 pagrindinės priežastys, dėl kurių turėtumėte apsvarstyti galimybę įtraukti triušieną į savo šuns mitybos racioną.

  1. Tvarumas. Triušių auginimas palieka daug mažesnį anglies dvideginio pėdsaką nei kiti gyvūnai. Kaip tai suprasti? Sunaudoję tokį pat pašaro ir vandens kiekį triušininkystės ūkiai pagamins šešis kartus daugiau mėsos nei jaučius auginantys ūkiai. Aštrėjant klimato atšilimo situacijai tai tampa vis labiau svarbu.

  2. Kitokie baltymai. Triušieną - tai baltymų šaltinis, kokių jūsų šuo iki tol gaudavo retai arba niekada nebuvo gavęs. Šunys, turintys jautrų skrandį ar alergiją maistui, geriau reaguoja į baltymus, kuriuos gauna ėsdami triušieną. Jei jūsų šuo kenčia nuo virškinimo trakto problemų ar turi jautrią odą, pamėginkite į jo mitybą įtraukti triušieną.

  3. Mažas kaloringumas. Triušienoje yra mažiausiai kalorijų, lyginant su aviena ir jautiena. Tai puikus mėsos šaltinis įvairaus aktyvumo šunims. Žemo aktyvumo šunų šeimininkai galės nesijaudinti, jog jų šunys nepriaugs papildomų kilogramų (laikantis rekomenduojamų šėrimo normų), itin aktyvių šunų šeimininkai galės būti ramūs, jog jų augintiniai gaus visas reikiamas maistines medžiagas. Triušiena yra puikus vitamino B12, užtikrinančios sklandžią nervų sistemos veiklą, šaltinis.

  4. Mažas cholesterolio kiekis. Triušienoje yra mažiau cholesterolio, lygianant su kitais baltymų šaltiniais. Triušienoje taip pat gausu „gerųjų“ riebalų, užtikrinančių gerą šuns sąnariai ir kailio būklę.

  5. Daug baltymų. Triušienoje yra didžiausias baltymų kiekis, lyginant su vištiena, kiauliena, kalakutiena, antiena, žuvimi, ėriena ar jautiena. Tai itin naudinga jūsų šuns raumenims. Triušienoje taip pat yra aminorūgščių, būtinų audinių atstatymui. Šios aminorūgštys stiprina šuns imuninę sistemą.