Žvėrienos nauda jūsų augintiniui.

 • Žvėrienos nauda jūsų augintiniui.

  6 priežastys, kodėl jūsų šuns mityboje turi atsirasti žvėriena.

  Laukinių žvėrių mėsa laikoma viena sveikiausių ir naudingiausių. Ne išimtis ir šunų šėrimas remiantis BARF principais. Žvėriena savo naudingomis savybėmis ženkliai lenkia gyvulių ar paukščių, pavyzdžiui jaučių ar vištų, mėsą. Kokios tos savybės ir kodėl jomis pasižymi būtent žvėriena? Pamėginsime atsakyti trumpai ir aiškiai.

  1. Žvėrių mitybos principai. Elniai, briedžiai ir stirnos, kurių mėsa sudaro Top Dog Bistro „More Wild“ recepto pagrindą, ėda natūralią žolę ir įvairius žaliuojančius miško ir pievų augalus. Taip pat šie žvėrys gyvena aktyvų gyvenimą, jie nuolat juda. Visa tai prisideda prie daug geresnės mėsos kokybės.

  2. Maitinimas žvėriena padeda sumažinti uždegimą. Tyrimai rodo, kad didelis Omega-6 riebalų rūgščių kiekis padidina jūsų šuns kūno uždegimą. Kodėl turėtume dėl to susirūpinti? Uždegimas sukelia įvairias sveikatos problemas: reumatoidinį artritą, diabetą, onkologinius susirgimus ar tiesiog viršsvorio problemas. Kaip šunų organizme atsiranda pernelyg didelis Omega-6 kiekis? Mityba kukurūzais ir grūdais - tiek šeriant jais šunį, tiek šeriant taip maitintų gyvulių mėsa. Štai čia išryškėja žvėrių mitybos natūralia žole ir augalais privalumai.

  3. Tai puikus liesų baltymų šaltinis. Šunų mityboje mėsa yra svarbiausia, o elniena, briediena ir stirniena yra puikus liesų baltymų šaltinis. Pavyzdžiui, 100 g. elnienos yra net 26 g. baltymų.

  4. Mažiau riebalų. Žvėrių mėsa turi mažesnį riebalų kiekį. Kodėl? Vėlgi, dėl jau minėtų priežasčių - žvėrys gyvena aktyvesnį gyvenimą ir maitinasi natūraliau, sveikiau, žaliau. Šerdami „More Wild“ pašaru galėsite lengviau palaikyti tinkamą šuns kūno svorį.

  5. Naudingų riebiųjų rūgščių gausa. Elnių, briedžių ir stirnų mėsa turi daugiau naudingų Omega-3 riebalų rūgščių nei, tarkime, jautiena ar aviena. Kodėl tai taip svarbu? Mažas Omega-3 rūgščių kiekis padidina širdies ligų riziką. Omega-3 rūgščių trūkumas taip pat sutrikdo šuns atminties ir pažinimo procesus.

  6. Mineralų ir vitaminų šaltinis. Žvėriena pasižymi šuns organizmui naudingų mineralų ir vitaminų gausa. Daugiausia žvėrienoje geležies, cinko, fosforo ir B grupės vitaminų.